Michał Bilko

Urodzony w 1983 roku w Lublinie, zamieszkały na stałe w Krakowie. Instruktor wspinaczki, miłośnik Tatr, fotograf górski, członek UIAA International Climbing and Mountaineering Federation oraz Klubu Wysokogórskiego Kraków. Wspinaczka jest dla mnie życiową pasją, która daje mi poczucie wolności przenosząc w Świat w którym liczy się tylko tu i teraz. Podczas wspinania jestem zaangażowany całym sobą w to co przede mną, w trudności drogi. Jestem zdania, że wspinanie przede wszystkim powinno być przyjemne, dawać radość, satysfakcję, ale co najważniejsze, musi być uprawiane „z głową”.

O mnie

Wspinam się ponad 12 lat, osiągając poziom sportowy (skały) 7c, tradowy 7a, góry VIII-. Instruktorem jestem od 2017 roku. Ze względu na miejsce zamieszkania, najczęściej można mnie spotkać w skałach Jury Południowej oraz Polskich Tatrach. Ze wszystkich rodzajów wspinaczki, najbardziej upodobałem sobie letnie wspinanie wielowyciągowe w górach lub skałach wysokich. Wspinanie w połączeniu z poczuciem przestrzeni i niesamowitymi widokami sprawia mi najwięcej przyjemności oraz jest dobrą okazją do wykonania ciekawych zdjęć.

Jako instruktor chciałbym pokazać Ci wspinanie, które przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa daje ogromną frajdę i jest fantastyczną przygodą.

Kontakt

Tel. 500 355 554
e-mail: info@kurs-skalkowy.pl
Strona www https://kurs-skalkowy.pl